2013 m. gegužės 31 d., penktadienis

Lauko baldai kaina

Kas lemia lauko baldų kainą?
Lauko baldai kaina

Gamtoje iškylauti mėgstantiems asmenims kasmet svarbu pasirūpinti iškylai skirtais reikmenimis. Gana svarbu yra ir lauko baldai kaina kartais pralenkiantys net ir kai kuriuos namų baldus. Kad poilsis gamtoje būtų kokybiškas ir saugesnis, išties praverčia baldai. Suoleliai, staliukai, kėdutės, pavėsinės ir kitas inventorius praverčia tiek iškyloje, tiek besimėgaujant poilsiu savo namų sode. Įvairūs lauko krėslai, staliukai, kėdės ir kiti daiktai leidžia pailsėti kur kas patogiau ir jaukiau. Tad kiekvienas poilsio gamtoje mylėtojas, kartais net nepaisydamas, kokia kaina, ima ir įsigyja vieną kitą reikmenį poilsiui gamtoje. Ko gali prireikti iškyloje, o ko – namų kieme ar sode, sprendžia kiekvienas individuliai. Vieniems pakanka kėdutės, kitiems – pledo, tretiems reikia pavėsinės su stalu, suolais ir kėdėmis. Kiekvienas renkasi pagal savo poreikius ir galimybes.

Iš medžio
Priklausomai nuo to, kokie yra reikalingi lauko baldai kaina būna skirtinga. Kaip ir įprastiniai namuose naudojami baldai, taip ir lauko reikmenys kainuoja skirtingai. Kainai įtakos turi medžiaga, kurios yra pagamintas vienas ar kitas baldas. Pavyzdžiui, kieto medžio – ąžuolo, uosio – baldai yra brangesni,  nes ši mediena yra tvirtesnė ir patikimesnė. Be to, su ja sunkiau dirbti, ji reikalauja didesnių darbo sąnaudų. Todėl mediniai lauko baldai yra brangesni nei, pavyzdžiui, plastikiniai. Įvairūs  mediniai lauko baldai kaina gali skirtis vieni nuo kitų. Pavyzdžiui, ąžuoliniai bus brangesni už tuos baldus, kurie pagaminti iš minkštos medienos, tačiau yra ne tokie patvarūs, todėl ir kaina jų žemesnė. Mediniai baldai kai kuriems žmonėms labiau patinka nei iš kitų medžiagų pagaminti baldai. Tai yra kiekvieno asmens individualus pasirinkimas. Mediniai baldai dailiai atrodo privačiose namų valdose. Soduose ar kiemuose medinės pavėsinės, suoliukai, staliukai, kėdės, sūpynės ir įvairūs aksesuarai ne tik atrodo gražiai, bet ir yra funkcionalūs bei patvarūs. Mediniai baldai tarnauja ne vienus metus, jeigu jie yra kokybiškai pagaminti. Pavyzdžiui, azuoliniai lauko baldai kaina skiriasi nuo kitų, nes jų ir kokybė yra geresnė.

Iš kitų medžiagų
Iš kitų medžiagų pagaminti lauko baldai kaina gali nežymiai arba gerokai skirtis nuo medinių baldų. Tam įtakos turi įvairūs aspektai. Pavyzdžiui, vieni gamintojai kainas labiau kelia dėl darbo sąnaudų, kiti – dėl eksploatacijos išlaidų ir panašiai. Įvairūs metaliniai lauko baldai kaina gali lenkti netgi medinius. Tai priklauso nuo metalo, iš kurio pagaminti baldai. Įvairiems lauko baldamas gaminti naudojami skirtingi metalai. Žmonės renkasi tokius, kokie jiems yra priimtini. Vertinami ir pinti lauko baldai kaina besiskiriantys nuo kitų. Pinti baldai yra šiek tiek pigesni. Tačiau jie gražiai atrodo kiemo ar sodo valdose. Tai natūraliai atrodantys baldai, kurie nuteikia jaukiam poilsiui. Pavyzdžiui, pinti lauko baldai kaina kartais pritraukia daugiau klientų nei iš kitų medžiagų pagaminti baldai. Tačiau tai, kad šie baldai yra pigesni, dar nereiškia, kad jie nepatikimi. Natūraliai ir originaliai atrodantys pinti lauko baldai kuria jaukią namų kiemo ar sodo aplinką.

Priežiūra
Priklausomai nuo to, kokius baldus pasirinkote savo sodui ar kiemui, priklausys ir jų priežiūra. Pavyzdžiui, vieni lauko baldai su kaina turi aprašymą, kaip juos prižiūrėti, kiti neturi. Todėl klausdami kainos galite pasiteirauti ir informacijos, kaip prižiūrėti jums patinkančius lauko baldus. Mediniai ir metaliniai baldai dažniausiai visais metų laikais būna kieme. Pintus baldus šeimininkai linkę parsinešti į namus ir šaltuoju periodu laikyti šiltose patalpose. Be abejo, kiekvieniems baldams, kad ir iš kokios medžiagos jie būtų pagaminti, reikalinga tam tikra priežiūra. Nuo orų sąlygų kai kurios medžiagos kinta, pavyzdžiui, mediena linkusi išsikraipyti. Todėl reikia stengtis baldus laikyti tokioje vietoje, kad jiems tiktų sąlygos. Jeigu jūsų lauko baldai kaina ne daug skiriasi nuo namie turimų baldų, turite juos taip pačiai rūpestingai prižiūrėti kaip ir namuose esančiuosius. Kuo jūsų lauko baldai bus kokybiškesni, tuo ir kaina jų bus aukštesnė, o ir tinkama priežiūra jiems taip pat bus reikalinga.


1 komentaras:

  1. Man tai patinka mediniai lauko suoliukai. Jie gali būti kaip kiemo puošmena, nes dabar jų yra tikrai įspūdingų.

    AtsakytiPanaikinti